• 2007 yılından itibaren "Havalandırma Sistemleri" olarak hizmet vermektedir.
  • Emailinfo@makitekmekanik.com.tr
  • Çalışma SaatleriPazartesi - Cumartesi: 08.00 / 19.30

Kurumsal

Akdeniz bölgesi firmalarından olan Makitek Mekanik havalandırma sistemleri, 2007 yılından bu güne kadar deneyimi ile Antalya’ nın önde gelen kuruluşlarından biridir. Bölgenin en eski kuruluşlarından olan Makitek Mekanik, Muhammet KİRİK tarafından kurulmuştur.

Antalya’ nın birçok bölgesinde çeşitli havalandırma sistemlerine başarı ile imza atan Makitek Mekanik, gelen yoğun talepler doğrusunda Burdur, Isparta, Denizli ve diğer illerde de hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Geniş makine parkı ve uzman kadrosu ile her türlü havalandırma sistemleri kurma becerisine sahip olan kuruluş, insan kaynaklarına verdiği önem ile her geçen gün büyümektedir.

Dürüst hizmet politikası güden firma, en kaliteli malzeme ile havalandırma sistemleri yapmayı kendine hedef olarak belirlemiş, uygun fiyatları ile de müşteri memnuniyetini yakalamayı başarmıştır.

Uygun fiyatlar, kaliteli malzeme ve itinalı işçiliği ile yoğun talep gören Makitek Mekanik, havalandırma sistemleri ve montajının yanı sıra, ısıtma soğutma, klima, sıhhi tesisat havalandırma, yangın tesisatı, yerden ısıtma sistemleri ve izolasyon kaplama da gerçekleştirmektedir. Akdeniz bölgesinin uzman kuruluşlarından olan firma, havalandırma sistemleri sektöründe hizmet sunmaktadır.

Dünya standartlarında hizmet kalitesi ile Havalandırma Sistemleri

Otel, Avm, Alışveriş Merkezleri, Hastane, İş Yerleri, Fabrika, Okul, Restoran, Düğün Salonları gibi yerler için Havalandırma Sistemlerini, tecrübeli ekibimiz kurulum ve monte işlemlerini gerçekleştirmektedir.
Business Image
Makitek Mekanik havalandırma sistemleri modern çevre, çağdaş, temiz ve doğaya saygılı olması gerektiği düşüncesindeyiz.
Business Image
Yenilikçi, ileriyi görebilen, teknolojiyi takip eden, arz talep unsurlarını, en hızlı, kaliteli ve kurulum sonrası teknik hizmet vermektedir.
Business Image
Makitek Mekanik, siz değerli müşterilerimize zamanında iş teslimi ilkesini prensip edinmekteyiz.